image

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > O nás > Kůsovské novinky > Analýza vlivu nové typologie sociálních služeb na systém fungování sociálních služeb v ČR

Analýza vlivu nové typologie sociálních služeb na systém fungování sociálních služeb v ČRDatum konání:
4.2.2015
Datum ukončení:
6.2.2015

Dovolujeme si vás požádat o vyplnění tohoto dotazníku, které vám nezabere více než 30 minut. Dotazník je zcela anonymní a jeho výsledky budou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.

Dotazník má čtyři strany. Další stranu zobrazíte kliknutím na pole "Pokračovat" umístěné na konci strany vlevo dole, a to po korektním vyplnění všech povinných polí (povinná pole jsou označena * za textem otázky).

U většiny otázek je možné vybrat jen jednu odpověď. U otázek 5 a 6 na straně 1 je možné vybrat více než jednu, resp. všechny možnosti. K některým otázkám je možné doplnění vlastního komentáře. Vyplnění komentáře není povinné, avšak pro zvýšení vypovídací hodnoty výsledku dotazníkového šetření, zvažte, prosím jeho vyplnění.

Po vyplnění dotazníku klikněte na tlačítko „Odeslat“, které je umístěno na konci dotazníku vlevo dole. V případě technických potíží nebo jakýchkoli nejasností kontaktujte technickou podporu, a to na telefonním čísle 734 647 704 (od 9:00 do 17:00) nebo prostřednictvím emailu: dotaznik@bdo.cz. Úspěšné vyplnění dotazníku vám bude oznámeno v okně internetového prohlížeče, ve kterém jste dotazník vyplňovali.

Dotazníky, prosím, vyplňte nejpozději do 6. 2. 2015.

Děkujeme vám za váš čas věnovaný tomuto dotazníkovému šetření.

Dotazník: http://goo.gl/forms/8BZLAcxpol