image

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Dokumenty > Etický kodex a práva > Odkazy

Odkazy

1. Jihočeský kraj - zřizovatel:

Kontaktní spojení:
Krajský úřad Jihočeského kraje
U Zimního stadionu 1952/2
370 76 České Budějovice

telefonní ústředna: 386720111
e-podatelna: posta@kraj-jihocesky.cz
URL: http://ww.kraj-jihocesky.cz

2. Ministerstvo práce a sociálních věcí:

3. Další užitečné odkazy:

4. Odbor sociálních věcí a zdravotnictví Krajského úřadu Jihočeského kraje

5. Czech POINT na stránkách jihočeského kraje

6. Přístup do systému Czech POINT - stránky České pošty

Na stránkách České pošty si můžete z pohodlí domova či kanceláře objednat ověřené výstupy z informačních systémů veřejné správy. Můžete požádat o výpis z katastru nemovitostí, obchodního rejstříku nebo živnostenského rejstříku a požadovaný výpis Vám bude obratem zaslán na uvedenou adresu za cenu stanovenou dle Ceníku České pošty, s.p. Objednání výpisu z Rejstříku trestů zatím vzhledem k nutnosti ověření totožnosti žadatele možné.

7. Popisy postupů - návody pro řešení životních situací

Odkazy, uvedené v této rubrice Vám umožní vyhledat úřad, který je územně a věcně příslušný k řešení daného problému. K mnoha konkrétním potřebám v oblasti občanských i podnikatelských aktivit a záležitostí najdete podrobné návody na stránkách Portálu veřejné správy nebo na stránkách Ministerstva vnitra ČR.

8. Kde vyhledávat informace

Přímé odkazy na vybrané internetové stránky. Upozornění: Správce stránek Jihočeského kraje nemůže garantovat aktuálnost a správnost informací, zveřejněných na internetových stránkách jiných subjektů. Chcete-li zvolenou stránku otevřít v novém okně, přidržte před kliknutím na příslušný odkaz stisknutou klávesu Shift (^).